Dvi pėdutės dalinasi patirtimi

Kas svarbu mamai, renkančiai batus savo vaikui? 0
Pati turiu 8-metę dukrą, kuriai vos pradėjus vaikščioti, susidūrėme su batų problemomis. Kiekvienas vaikas turi savo pėdučių specifiką. Maniškės pėdos – ilgos, siauros, skiriasi vi..
Kas yra KOGNITYVINIAI įgūdžiai ir kuo jie svarbūs?  0
Kognityviniai įgūdžiai paprasčiausiai galėtų būti apibūdinami kaip  mūsų gebėjimas mokytis. Kasdien smegenis pasiekia daugybė įvairiausios informacijos. Jos interpretavimas ir pritaikymas - ta..
Svarbiausias lavinatis žaislas 0
Didžiųjų parduotuvių lentynose lavinantys - tai dažniausiai ryškiausi ir garsiausi žaislai – kalbantys, klausiantys, grojantys, ir pan. Ant visų jų pakuočių didžiuliai užrašai, kad..
VAIKŠTYNĖ ar STUMDUKAS? 0
VAIKŠTYNĖ ar STUMDUKAS? Kai mažyliai pradeda savarankiškai atsistoti, stovėti, vaikščioti palei baldus, taip ir norisi, kad jie vis savarankiškiau ir greičiau pradėtų ju..
Apie vaikus ir jų žaislus 0
Viename dukros darželio tėvų susirinkime, auklėtojos gana ilgai ir išsamiai pristatinėjo visą plačią vaikučių ugdymo programą – ko vaikai bus mokomi, kaip ugdomi, kokios savybės bus skati..
Patogūs batai vaikams – kokie jie? 0
Vaikai nuolat bėga, lekia, skuba, lipa, šoka. Būtina jiems išrinkti tokią avalynę, kuri nestabdytų jų, būtų patogi, nevaržanti. Štai keletas patarimų. Visų pirma, vaikui reikal..
Aulinukai pavasariui - nepamainomi! 0
Pavasaris mūsų šalyje itin permainingas - gali džiuginti smagiai šiltos dienos net ir kovo pradžioje, arba nustebinti sniegas balandžio pabaigoje.  Tokiais permainingais ora..
Kaip išrinkti tinkamą avalynės dydį? 0
Dažnas baiminamės pirkti batukus vaikui jų nepamatavę, ir neįsitikinę, kad tikrai tiks. Tačiau sudėtinga batus išrinkti ir matuojant, jei vaikas dar mažametis, nekalbantis, jam sunku nupasakoti..
Rašyk
Skambink