APIE MUS

“Dvi pėdutės” – tai iš didelės meilės vaikams ir savo veiklai gimęs projektas.

Daugiau nei 15m patirtis prekyboje ir 8m patirtis būnant mama subrandino idėją, kurią įgyvendinus, startavo el.parduotuvė www.dvipedutes.lt, o vėliau buvo atidaryta ir pirmoji parduotuvė Kaune – “Dvi pėdutės”.

Mūsų tikslas, skubantiems tėvams pasiūlyti tokias prekes, kokias patys rinktume savo vaikams – kokybiškas, saugias, teikiančias naudą ir, svarbiausia – vaikams patinkančias ! Tad ilgiausia ir sunkiausia darbo dalis mums - išties pertekliniame daiktų pasaulyje rasti tvarius, ekonomiškus, ekologiškus, ilgalaikius sprendimus. Tad “Dvi pėdutės” asortimente rasite:

  • SMALL FOOT – itin kokybiški ir ilgaamžiai mediniai žaislai vaikams iš Vokietijos. Kiekvienas žaislas – apgalvotas ir išbaigtas iki smulkmenų, atitinka Europos EN71 standartą, dalis kūdikiams skirtų žaislų turi ir Vokietijjos  TÜV Rheinland sertifikatą.
  • WEESTEP – tai vaikų avalynės gamintojas, kuriantis batukus TIK vaikams, bet taip, kaip suaugusiems. Beveik 80% avalynės gaminama iš natūralios odos, o visos pakuotės – perdirbamos. Visa avalynė turi CE atitikties sertifikatą.
  • PLUS PLUS konstruktorius – populiarieji klasikiniai konstruktoriai. Originalūs, vaizduotę vystantys ir kūrybiškumą skatinantys žaislai. Įtraukiantys, atpalaiduojantys, stiprinantys motorikos įgūdžius.
  • ARIAS ir LOTTIE lėlytes – iki detalių apgalvotos smulkmenos, dailūs rūbeliai, labai realistiškos, o kai kurios net kvepia vanile!
  • Daugybę kitų prekių, kurias renkame pagal sezoną, tendencijas rinkoje, naudą vaikams ir kitus kriterijus – rasite tiek išskirtinių vasaros prekių, saugios dekoratyvinės kosmetikos vaikams, nebrangių, bet labai kokybiškų dėlionių asortimentą.

Taip pat patys gaminame ir dekoratyvinius lipdukus sienoms ar baldams. Tai itin paprastas, nebrangus ir patogus būdas atnaujinti ar papuošti ne tik vaiko kambarį, bet ir bet kurią kitą erdvę namuose, biure, darželyje. Lipdukai gali būti pačių įvairiausių spalvų, dydžių, užrašai ar formos.

Užeikite, pasižvalgykite, ir tikimės - rasite, kas bus naudinga!

 

Rašyk
Skambink